Hakkımızda

About Image

Hakkımızda

Yalıtım Denetim Merkezi, 35 yıllık saha, malzeme ve teknik bilgi birikiminin günümüz şartlarına uygulanarak yalıtım konusunun en doğru, en hızlı ve en ekonomik şekilde tasarlanması, uygulanması ve test edilmesinin bir ihtiyaç haline gelmesi ile doğmuştur. Buradan yola çıkarak öncelikle projeler için teknik detay ve şartname oluşturulması, sonrasında kurulan uzman bir ekip ve bayi ağı ile birlikte tam bir danışmanlık verilmesi, teknik raporların hazırlanması ve uzman kadro tarafından son teknolojik gereçlerle testlerin yapılması ve final raporun sunulması şeklinde faaliyetlerini sürdürülmektedir.


Danışmanlık aşamasında, Türkiye yalıtım pazarının, en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlerinin detay çözümleriyle birlikte sunulması, uygulama bölümünde ise projenizin, konusunda ehil profesyonellerle buluşmasını hedefleyen firmamız, aynı zamanda bu alanlarda kontrollük hizmeti de sunmaktadır. Tüm yalıtım uygulamaları son teknolojik gereçlerle test edilmekte ve final raporu sunulmaktadır.


Yalıtım Denetim Merkezi, su, ısı, ses ve yangın yalıtımı alanlarında en iyi çözümve detay hedefiyle yetkinliklerini sizlere sunmaktadır.